Duben 2008

Spřátelení s Arival

27. dubna 2008 v 15:26
Takže jak jsem už psala Arival je skvělá autorka hp fanfiction. Píše povídky s párem HG/SS. (Doporučuji přečíst). Také dělá nádherné fotomontáže.
Zajděte na její stránku: http://arival.blog.cz/
Jinak tenhle nádherný desing blogu mám od ní.

Posílejte obrázky

23. dubna 2008 v 10:10 | Ellien |  Hp obrázkové povídky
Tohle mě napadlouž před časem, ale teprve dnes to vkládám na blog.
Pokud chcete posílejte mi obrázky, můžou být jakékoliv a já k nim napíšu krátkou povídku z HP světa. Nebude to drabble, protože ty já psát moc neumím. Možná to bude někdy trochu přitažené za vlasy, ale já pevně věřím, že budete posílat obrázky a já budu k nim psát příběhy.
Takže obrázky posílejte na e-mail: Elliensvet@seznam.cz
Těším se na ně a zatím vymýšlím novou povídku. Tak šup posílejte. ;o)

Nový desing blogu od Arival

22. dubna 2008 v 20:30
Moc děkuju za krásný desing stránek Arival. Dělá nejenom krásné desingy, ale také píše skvělé povídky na můj nejoblíbenější pár Hermiona/Severus. Musím se na ten desing stále dívat. Je to jako by byl můj blog znovuzrozený. Takže ti moc děkuju Arival.
Její stránky naleznete zde: http://arival.blog.cz/
(Doufám, že ti nevadí malá reklama ;oD)
Ale můj skvělý nový desing má i stinnou stránku. Musím napsat další povídku na téma HG/SS, což vzhledem k mému citovému rozpoložení bude malinko problém. Takže nevím, jestli to bude nějaká veselá, romantická jednorázovka, nebo naopak nějaká smutná romantika. Ale slibuju, že něco nanejvýš za týden vyplodím.
Takže ještě jednou MOC DĚKUJU Arival.

Smutný život štěněte

18. dubna 2008 v 18:55
Je ohavné v jakých podmínkách lidi nutí psi, ale i jiná zvířata žít. Někdy by se měli nad sebou zamyslet a zeptat se sami sebe, jestli by se jim takhle líbilo žít. Dávám to sem, protože jsem si tohle přečetla na blogu jedné mé oblíbené spisovatelky a i kdyby to mělo pomoct třeba jen jedinému pejskovi, tak to stojí za to. Tak to prosím přečtěte.
Nepamatuji si toho moc o místě, kde jsem se narodil. Bylo to stísněné a tmavé místo a lidé si s námi nikdy nechodili hrát. Pamatuji si maminku a její měkkou srst, ale byla často nemocná a velmi hubená. Měla jen velmi málo mléka pro mě a mé bratříčky a sestřičky. Pamatuji si, že mnozí z nich umřeli a velmi mi chyběli.....