Březen 2008

Zlomená

18. března 2008 v 18:47 | Ellien |  HPff - jedrorázovky
Byl to snad největší pohřeb, který Bradavice zažili. Sešlo se na něj mnoho slavných kouzelníků, ale byli tam také všichni Bradavičtí studenti.
Dívka, která seděla vedle zrzavého chlapce plakala. Nikdo si jí nevšímal, protože všichni na tom byli stejně. Vždyť právě zemřel největší čaroděj dob. Albus Brumbál. Ale ona neplakala pro něj. Jak jí bylo mizerně. Vždyť člověk, kterého milovala zradil. Člověk se kterým chtěla zestárnout zradil, zradil ji a celý svět. Ten večer mu popřála hodně štěstí a řekla mu … řekla mu, že ho miluje. A on si s ní jenom hrál. Se všemi si jenom hrál. Harry a Ron měli pravdu. Byl to parchant. Parchant, který jí zlomil srdce, který jí ublížil jako ještě nikdo. A nejhorší bylo, že ona se ho zastávala. Že se ho zastával Brumbál.
Sparkling angel I believe
You are my savior in my time of need.
Blinded by faith I couldn't hear
All the whispers, the warnings so clear.
"Hermiono, to je dobrý. Brumbál by nechtěl, abys kvůli němu plakala. To nic". Pokoušel se jí utěšovat Ron, ale sám plakal. Ach Rone, kdybys tak věděl, že důvod, kvůli kterému pláču není Brumbál, ale ten, který zavinil jeho smrt. Když si na něj vzpomněla rozplakala se ještě víc. Nevěděla jak dlouho pláče, ale nedokázala zastavit příval slz, které se drali napovrch. Vyčerpáním upadla do bezvědomí. Ocitla se v temnotě. V temnotě, kterou prosvětlovala světla. Vypadali jako andělé, který provázejí poutníky tmou až ke světlu. Šla za nimi, ale najednou se začala tma i s anděly rozplývat a ona otevřela oči. Nad ní se skláněla madam Pomfreyová a vedle na posteli seděli její kamarádi celý pobledlí. Báli se o ni, ale ona byla za tuhle cestu ráda. Už věděla co musí udělat. Nesmí nechat jí Harryho samotného. Vrhne se do všeho po hlavě a je pak k nezastavení. Musí jít s ním, aby mu pomohla. Nebude myslet na pomstu, dokud s Harrym nedojdou k cíli, ale jestli se jí dostane Snape do cesty, tak ať se těší. Věděla, že Snape je nepochybně lepší než ona, ale také věděla, že když ona umře. Umře se ctí a ne jako zbabělec, který se nepostavil zrádci. Nebudu ho poslouchat, ať řekne cokoliv.
I see the angels,
I'll lead them to your door.
There's no escape now,
No mercy no more.
No remorse cause I still remember
Lhal mi, říkal, že mě miluje. Od začátku jenom lhal, protože kdyby mě miloval. Neudělal by to. Neublížil by mi. Nerozerval mi moje srdce na kusy. Nenechal by mě tu samotnou mé bolesti. Nikdy jsem ho neviděla se usmívat, ale kdyby mě teď viděl, určitě by to udělal. Povedlo se mu zlomit slečnu dokonalou. Krmil mě lží. Říkal, že lituje, že se předtím přidal k Voldemortovi, že už by to znovu neudělal. A teď zradil, ale nejvíce mě.
The smile when you tore me apart.
You took my heart,
Deceived me right from the start.
You showed me dreams,
I wished they'd turn into real.
You broke a promise and made me realize.
It was all just a lie.
Proč jsem to nikdy neviděla. Ty temné stíny v jeho očích. Tu temnou stránku jeho duše. Proč jsem nikdy neviděla, že všechno, co jsi řekl je lež. Jak jsem ti ublížila? Proč jsi mi rozerval srdce.
Sparkling angel, I couldn't see
Your dark intentions, your feelings for me.
Fallen angel, tell me why?
What is the reason, the thorn in your eye?
To jsi chtěl, aby moje srdce nahradil led? To jsi chtěl, abych se ti podobala? A já hloupá věřila, že máš city. Že mě miluješ. Jak jsem byla naivní. Určitě si teď říkáš "Ta naivní holka, která si myslela, že všechno ví, že mi rozumí". Pomstím Brumbála. Pomstím své rozervané srdce. Odhodlaně jsem vstala. Nedopřeji mu to potěšení vidět mě zlomenou.
I see the angels,
I'll lead them to your door
There's no escape now
No mercy no more
No remorse cause I still remember
Ukázal jsi mi jednu tvojí tvář. A já myslela, že to je ta pravá. Ta bez přetvářky. Řekl jsi mi, že chceš, aby se mi nic nestalo. Řekl jsi mi, že by sis to nikdy neodpustil. A já myslela, že to myslíš vážně. Myslela jsem, že až padne Voldemort, že budeme navždy spolu. A pak jsi mi ukázal tvrdou realitu. Že nejsi nic víc, než jen zrůda. Člověk bez citu, bez duše. Až teď jsem si to uvědomila.
The smile when you tore me apart
You took my heart,
Deceived me right from the start.
You showed me dreams,
I wished they turn into real.
You broke the promise and made me realize.
It was all just a lie.
Could have been forever.
Now we have reached the end.
Vím, že jsi měl těžké dětství, že se rodiče hádali, že tě spolužáci šikanovali, ale to ti nedává právo být zlý. Naopak. Měl jsi být dobrý. Měl jsi odpustit. Konat dobro, ale to ty ne. Ty jsi ten zlý netopýr věčně zalezlí ve sklepení. Mohl jsi si vybrat. Měl jsi na výběr. Každý má. Ale ty jsi takový, jaký jsi. Nebyl bys jiný, ani kdybys měl dětství jako ostatní. Je to v tobě. Touha po ublížení. Chceš tomu přihlížet a usmívat se při bolesti druhých.
This world may have failed you,
It doesn't give you a reason why.
You could have chosen a different path in life.
Už se nenechám znovu napálit. Udusím svoje city k tobě. Nedovolím jim, aby nade mnou převládaly. Neuvidíš mě zlomenou. Až se setkáme v souboji vyhraji. Možná ne v souboji s hůlkami, ale v souboji duší. Už si nenechám ublížit. Nedovolím ti, abys ještě někomu rozerval srdce. Zničím tě. Jednou provždy. Neublížíš ani mě, ani mým kamarádům. Neuvidíš mě trpět. Nebudeš se usmívat nad mým utrpením. Podruhé už ne.
The smile when you tore me apart.
You took my heart,
Deceived me right from the start.
You showed me dreams,
I wished they turn into real.
You broke the promise and made me realize.
It was all just a lie.
Could have been forever.
Hermiona pověděla Ronovi a Harrymu svůj plán. Nesmí se rozdělit. Spolu jsou silní, ale sami jsou jako bezbranné mláďata, která vypadla z hnízda. Nerozdělí se do té doby, dokud nenadejde Hermionina nejtěžší bitva. Bitva srdce a rozumu.
Now we have reached the end.